August 2011

já už nevím.

24. august 2011 at 9:19 | M!chelle |  Info
Lidi, já nevím co si mám s tim blogem počít. Nevim co mám přidávat, nebaví mě to... přemýšlela jsem, že bych tento blog zrušila a udělala si nový.. o Miley Cyrus. Nevím. Uvidím. Jen jsem vás chtěla informovat.

Blend 1

22. august 2011 at 7:42 | M!chelle

Tohle byl blend do VGS :D.. docela se mi líbí takk ho sem dávám ;).

Den s celebritou:)

17. august 2011 at 18:36 | M!chelle |  Koš

http://www.bravolasky.cz/detail/id:1066/

Prosím hlasuj!:))) toho kluka jsem si nevybrala já, ale bravo podle kvízu:P.. moc děkuju♥♥

Poslední píseň.

17. august 2011 at 15:45 | M!chelle |  Recenze

Poslední píseň

The last song

Není to dávno co jsem se dívala s Lady-Demz na Hannah Montanu ve filmu. Přišla jsem domů a bylo asi šest hodin večer a já jsem dost nudila. Ven se mi už nechtělo, o spaní jsem ani nepřemýšlela a prosedět večer u "bohatého" programu českých televizí jsem nechtěla. Řekla jsem si, že bych si stáhla nějaký film. Jenže jaký? Napadlo mě: Tak když už jsem dneska u tý Miley tak proč se na to nepodívat? Zalezla jsem do postele, dala si notebook na klín a začala se dívat. Ze začátku jsem si myslela, že to bude jedno z těch klasických romantických dramat s nějakým tím vtipe. Jo bylo to přeně to co jsem si myslela! Nikdy jsem nepatřila mezi ty holky co by se u romantických scén rozbrečeli.. spíš jsem se vždycky začala hrozně tlemit. Rozbrečet mě dokáže fakt jen málo filmů (titanic apod.) a tenhle mezi ně určitě patří. Nejspíš to bude i tím, že tam hraje Miley, ale příběh o tom jak s dokonalým klukem hlídá po nocích želví vajíčka mě dojal (teď to zní vtipně!:D).


Život sedmnáctileté Veroniky 'Ronnie' Millerové je najednou vzhůru nohama, když se její rodiče rozvedou a její otec se odstěhuje z New Yorku do města Tybee Island ve státě Georgia. O tři roky později si se svými rodiči stále nerozumí a zlobí se na ně, zvláštně na svého otce, dokud se její matka nerozhodne, že by bylo v nejlepším zájmu všech zúčastněných, aby strávila léto v Tybee Island se svým otcem. Její otec je bývalý koncertní pianista a učitel a žije tichý život v pobřežním městě. Je plně ponořen do tvorby uměleckého díla, které se stane hlavní ozdobou místního kostela. Nezapomenutelný příběh o lásce v jejích nesčetných podobách - první láska, láska mezi rodiči a dětmi - který ukazuje, jak jen to román Nicholase Sparkse umí, mnoho způsobů, jak hluboce procítěné vztahy mohou naše srdce zlomit a zase je uzdravit. (oficiální text distributora)

Hl. role: Miley Cyrus
Ost. role: Bobby Coleman, Greg Kinnear, Kelly Preston, Nick Searcy, Kate Vernon, Rhoda Griffins, Liam Hemsworth
Hodnocení od M!chelle: 1

Trailer

Katy B - Louder

15. august 2011 at 8:26 | M!chelle |  Music♫
Na týhle písničce ujíždim od včera :D od přibližně devíti hodin večer co jsem si jí v mobilu pustila snad 60x :D.. Katy B - ♥♥♥♥

Riflová košile

14. august 2011 at 10:10 | M!chelle

Včera jsem byla v Praze (velký rodinný výlet do ZOO:D) a jeli jsme s mámou vlakem a na nádru jsem jí zatáhla do Orseye (?:D) a ulovila jsem tuhle košili.

Cena: 200,- (byla ve slevě z 500:))

Hrozně se mi líbí! Můžu jí nosit normálně zapnutou nebo rozepnutou přeš tílko nebo zavázanou...:)

[12.O8.2O11]

12. august 2011 at 9:11 | M!chelle |  Deníček

Čauwec návštěvníci^^:).
Dlouho jsem nenapsala článek (1 den:D) a důvod je, že jsem neměla čas. Dopoledne jsem prospala. Vstala jsem až někdy v jedenáct a o půl druhý jsem měla sraz s kámoškou a jeli jsme do Hradce Králové do plaveckýho bazénu, protožeto tam máme zadarmo díky našim maminkám co pracují na dráze :). Máme různý výhody a tak se chystáme na slovensko a s mámou a jednou její kolegyní nejspíš v říjnu do ŘÍMA. Na nákupy a na pokoukání po různých památkách ;D. No a dneska jedu "zase" do HK. Máma se rozhodla mi něco koupit. Prej nějakou bundu, ale stejně jí dotáhnu do Gatu, protože chci ty prstýnky na 2 prsty:P:D. A nějaký řetízky a náramky to chce ;)).


Tyo :( za chvíli zase do školy. Sice nám to tam celý opravili (nový okna, zateplení), ale i tak se tam netěším :/. I když s některýma mýma zlatama jsemse neviděla celý prázdniny tak se zase na druhou stranu hrozně moc těšim^_^. No uvidíme jak se to všechno nakonec vyvrbí ;). Nemůžu říct, že jsem si ty prázdniny neužila to ne!. Nebyl den, kdybych byla doma, protože vždycky se našel důvod proč jít ven. A když jsem se v posledních několika dnech trápila tak můžu prohlásit, že tohle byli nejlepší prázdniny :)))))!


P.S.: Je na ty fotce vážně Noah Cyrus?!:DDéšť:)

9. august 2011 at 15:30 | M!chelle |  Když fotím
Většina lidí na déšť nadává, ale miluju zvuk toho, když dešťouvé kapky bubnují do parapetu:).

[O9.O8.2O11] - Stará "láska" nerezaví!:)

9. august 2011 at 14:08 | M!chelle |  Deníček

Ahoj ňufánci:).
Dlouho jsem nenapsala pořádný článek a už mi to chybí tak to jdu napravit. Chtěla bych vám dát jednu radu a to hlavně pro holky. Nebuďte hloupé jako já! Nenechte si, s prominutím, srát na hlavu. Všechno vám hned vysvětlím.

Mám kámošku. Jmenuje se Kristýna. Začali jsme spolu kamarádit teprve nedávno. V době kdy jsem žrala Miley Cyrus. Stala se z nás nerozlučná dvojka, podnikali jsme výlety, vyrušovali při hodinách, dělali průšvihy, nadávali učitelům... věřila jsem jí. Často jsem jí vyprávěla o tom co jsem se o Miley dozvěděla. Jenže ona mi na to vždy odpověděla: Hm.. mě to nezajímá! Ta píča Miley mě nezajímá. Bolelo mě to! Jenže jsem si řekla, že si nenechám vzít kamarádku a postupem času jsem o Miley nemluvila.
Jednou při odpoledku jsme si byli pro zmrzlinu a šli jsem kolem trafiky kde byl časopis (Bravo?) a na obálce byla Miley. Řekla jsem Kikině, že si ho jdu koupit a ona mi řekla: Ty tu krávu pořád ještě posloucháš? Odpověděla jsem jí, že jo, že jí mám ráda. Řekla jsem jí, že si ten časopis pujdu koupit ať chvíli počká. Vyšla jsem z obchodu a ona tam nebyla. Ve škole jsem se jí ptala proč odešla a ona mi řekla, že nesnáší lidi co poslouchají a miluju Miley.
Přestala jsem jí poslouchat a sbírat její obrázky a plakáty a všechno. Mojí sbírku jsem hodila do spod posledního šuplíku mého stolu a už jsem se o to nestarala.
Na konci školního roku jsme se pohádali. Už ani nevím kvůli čemu, ale byla jsem rozhodnutá, že s tekovým člověkem jako je ona už nepromluvím! Převíjela jsem si všechen čas co jsme spolu byli a zjistila jsem jak HROZNĚ moc mě ovlivňovala. Nejdřív s Miley, pak se odstěhovala kamarádka a začala jí pomlouvat a říkala abych se sní nebavila - udělala jsem to! Potom mě začala pomlouvat u mýho kluka, psala u různý kraviny a já si myslela, že je to jeho vina! Byla jsem HUSA! Řekla jsem si DOST! Všechno jsem jí napsala, že je svině a už jsem jí neřešila.
Nedávno jsme se potkali. Omluvila se mi a řekla, že jí je to líto. Odpustila jsem jí a řekla, že už nechci být z nás dvou ta 2., že chci, aby jsme na tom byli stejně, že si už nenechám srát na halvu. Rozesmáli jsme se a objali:). Všechno už je normální!:) A jsem za to ráda.


Včera jsem byla u kamarádky (přesněji u Lady-Demz*) a koukaly jsme na Hannah Montana The Movie. Když jsem uslyela ty písničky, vybavili se mi všechny její texty! Všechny písničky. To jak jsem jí měla ráda, jak jsem si po nocích četla její životopis, to jak jsem z časáku vystřihovala obrázky, na kterých byla! Jak jsem všechny otravovala s novinkama, jak jsem o ní měla nesčetně moc blogů, jak když mi bylo nejhůř tak jsem se koukala na její fotku a říkala si, že jenom kkvůli ní má smysl žít, protože jí třeba jednou v životě uvidim a obejmu!.. prostě všechno co jsem prožila se mi vrátilo. Přišla jsem domů a vytáhla svojí sbírku. Prohlídla si obrázky a pouštěla si její písničky. Potom jsem si stáhla ,, Poslední píseň" a 5x se u toho rozbrečela, když brečela i ona! Ano jsem magor, ale já to vím a přiznávám se! A NESTYDÍM SE ZA TO! Jsem taková jaká jsem a to, že poslouchám Miley ke mě prostě patří! Tak se s tim smiřte lidi!:)


Červená:)

9. august 2011 at 13:37 | M!chelle |  Moje fotky
Přidávám svojí další fotku:). 3 in 1:). Foceno včera /O9.O8.2O11/.

Orange

8. august 2011 at 9:03 | M!chelle |  Inspiration
Orange

Orange by michellecooper


Nails: Leopard

7. august 2011 at 20:04 | M!chelle
Tady máte nějakou inspiraci na nehty ;). Leopardí jsou Cool, ale kdo by měl nervy a čas na to se s tim vykreslovat? Já teda ne ;DD

Víc v celém článku;)Colorizace [1]

7. august 2011 at 13:48 | M!chelle


Colorizace dělám ve phooshopu:). Je to jednodušší a vypadá to lépe.
Další v celém článku x.O


Green:P

6. august 2011 at 13:36 | M!chelle |  Moje fotky

Druhá fotky v celém článku;).


Design O1

6. august 2011 at 11:16 | M!chelle |  Skříň
Design numero uno. Moc se mi líbí:). Akorát je trošku blbost, když mám název "michelles-smile" a jsou u toho oči:D, ale to neřeším.

Spokojenost: 100%
Program: Adobe Photoshop CS4
Čas: 4 hodiny i s přeestávkama a facebookem:D
With: Me:)

Chvalte, kritizujte__~


Nábor BlogDarlings

6. august 2011 at 9:28 | M!chelle
Chceš se stát mým BlogDarling (chceš-li AFFS)? Přečti si pravidla a poté se zapiš!

PRAVIDLA.

•Budeš na můj blog chodit minimálně 4x za týden.
•Zanecháš zde nějaký komentář, ale ne typu: Ahojky obíhám měj se. Za ty vraždim!:D
•Když si blog pozastavíš napiš mi!

Já budu dodržovat tvá pravidla.

ZÁPIS.

1. Přezdívka
2. Adresa blogu
3. O čem svůj blog máš
4. Proč chceš spřátelit


Rozjezd

5. august 2011 at 21:57 | M!chelle |  Info

Zdravím bobani___~Beyonce - Run The Worlds
Jistě jste si všimli (myslím tím pravidelné návštěvníky), že se blog během posledních dnů pozastavil a následně zrekontruoval. Samozdřejmě, že né sám! Můžu za to Yá. Nebyla nálada ani čas a díky mé milované Annie jsem tu náladu zase našla:). Ona se přestěhovala (s blogem i ve skutečnosti :(). My dvě jsme pokrevní sestry (neptejte se :D) a já jí prostě napodobuju. Jasný, jasný vím co si myslíte.

Takže dnes/5.8.2011/ jsem si mákla na designu a zítra dodělám menu. Co se týče změn.Čekejte vetší nálož článků. Více lepších článků. Články o módě, o mě, o grafice. Také se pokusím dát dohromady tu mojí povídku:). To je asi vše co Vám zatím řeknu.x.O

Ask me!

5. august 2011 at 21:29 | M!chelle
Máš dotaz? Potřebuješ radu?
Tady je na to místo! Ptej se na cokoliv co tě napadne. Odpovím na vše.
Buď formou článku nebo videa. Těším se na vaše dotazy!:)