[O9.O8.2O11] - Stará "láska" nerezaví!:)

9. august 2011 at 14:08 | M!chelle |  Deníček

Ahoj ňufánci:).
Dlouho jsem nenapsala pořádný článek a už mi to chybí tak to jdu napravit. Chtěla bych vám dát jednu radu a to hlavně pro holky. Nebuďte hloupé jako já! Nenechte si, s prominutím, srát na hlavu. Všechno vám hned vysvětlím.

Mám kámošku. Jmenuje se Kristýna. Začali jsme spolu kamarádit teprve nedávno. V době kdy jsem žrala Miley Cyrus. Stala se z nás nerozlučná dvojka, podnikali jsme výlety, vyrušovali při hodinách, dělali průšvihy, nadávali učitelům... věřila jsem jí. Často jsem jí vyprávěla o tom co jsem se o Miley dozvěděla. Jenže ona mi na to vždy odpověděla: Hm.. mě to nezajímá! Ta píča Miley mě nezajímá. Bolelo mě to! Jenže jsem si řekla, že si nenechám vzít kamarádku a postupem času jsem o Miley nemluvila.
Jednou při odpoledku jsme si byli pro zmrzlinu a šli jsem kolem trafiky kde byl časopis (Bravo?) a na obálce byla Miley. Řekla jsem Kikině, že si ho jdu koupit a ona mi řekla: Ty tu krávu pořád ještě posloucháš? Odpověděla jsem jí, že jo, že jí mám ráda. Řekla jsem jí, že si ten časopis pujdu koupit ať chvíli počká. Vyšla jsem z obchodu a ona tam nebyla. Ve škole jsem se jí ptala proč odešla a ona mi řekla, že nesnáší lidi co poslouchají a miluju Miley.
Přestala jsem jí poslouchat a sbírat její obrázky a plakáty a všechno. Mojí sbírku jsem hodila do spod posledního šuplíku mého stolu a už jsem se o to nestarala.
Na konci školního roku jsme se pohádali. Už ani nevím kvůli čemu, ale byla jsem rozhodnutá, že s tekovým člověkem jako je ona už nepromluvím! Převíjela jsem si všechen čas co jsme spolu byli a zjistila jsem jak HROZNĚ moc mě ovlivňovala. Nejdřív s Miley, pak se odstěhovala kamarádka a začala jí pomlouvat a říkala abych se sní nebavila - udělala jsem to! Potom mě začala pomlouvat u mýho kluka, psala u různý kraviny a já si myslela, že je to jeho vina! Byla jsem HUSA! Řekla jsem si DOST! Všechno jsem jí napsala, že je svině a už jsem jí neřešila.
Nedávno jsme se potkali. Omluvila se mi a řekla, že jí je to líto. Odpustila jsem jí a řekla, že už nechci být z nás dvou ta 2., že chci, aby jsme na tom byli stejně, že si už nenechám srát na halvu. Rozesmáli jsme se a objali:). Všechno už je normální!:) A jsem za to ráda.


Včera jsem byla u kamarádky (přesněji u Lady-Demz*) a koukaly jsme na Hannah Montana The Movie. Když jsem uslyela ty písničky, vybavili se mi všechny její texty! Všechny písničky. To jak jsem jí měla ráda, jak jsem si po nocích četla její životopis, to jak jsem z časáku vystřihovala obrázky, na kterých byla! Jak jsem všechny otravovala s novinkama, jak jsem o ní měla nesčetně moc blogů, jak když mi bylo nejhůř tak jsem se koukala na její fotku a říkala si, že jenom kkvůli ní má smysl žít, protože jí třeba jednou v životě uvidim a obejmu!.. prostě všechno co jsem prožila se mi vrátilo. Přišla jsem domů a vytáhla svojí sbírku. Prohlídla si obrázky a pouštěla si její písničky. Potom jsem si stáhla ,, Poslední píseň" a 5x se u toho rozbrečela, když brečela i ona! Ano jsem magor, ale já to vím a přiznávám se! A NESTYDÍM SE ZA TO! Jsem taková jaká jsem a to, že poslouchám Miley ke mě prostě patří! Tak se s tim smiřte lidi!:)

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 ♥LiLi Píše♥ | Web | 9. august 2011 at 14:25 | React

no díky moc =)

2 ♥LiLi Píše♥ | Web | 9. august 2011 at 14:36 | React

moje je nulová,ale díky

3 Lady-Demz* | 9. august 2011 at 15:08 | React

Ano přesně tak:) to oslavíme moje nejdelší přátelství♥ 11 let♥ Miluju tě:* pro mě vždycky budeš nejlepší:*♥

4 annie cherrie. | Web | 14. august 2011 at 0:18 | React

ten poslední odstavec. hodně luxusně napísaný! oO*
tak jako - jseš jaká jseš, a jseš úžasná. takže se neměň kvůli žádný blbý slípce :)
a jinak...jsem zvědavá kdy se zas pohádáte :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement