Poslední píseň.

17. august 2011 at 15:45 | M!chelle |  Recenze

Poslední píseň

The last song

Není to dávno co jsem se dívala s Lady-Demz na Hannah Montanu ve filmu. Přišla jsem domů a bylo asi šest hodin večer a já jsem dost nudila. Ven se mi už nechtělo, o spaní jsem ani nepřemýšlela a prosedět večer u "bohatého" programu českých televizí jsem nechtěla. Řekla jsem si, že bych si stáhla nějaký film. Jenže jaký? Napadlo mě: Tak když už jsem dneska u tý Miley tak proč se na to nepodívat? Zalezla jsem do postele, dala si notebook na klín a začala se dívat. Ze začátku jsem si myslela, že to bude jedno z těch klasických romantických dramat s nějakým tím vtipe. Jo bylo to přeně to co jsem si myslela! Nikdy jsem nepatřila mezi ty holky co by se u romantických scén rozbrečeli.. spíš jsem se vždycky začala hrozně tlemit. Rozbrečet mě dokáže fakt jen málo filmů (titanic apod.) a tenhle mezi ně určitě patří. Nejspíš to bude i tím, že tam hraje Miley, ale příběh o tom jak s dokonalým klukem hlídá po nocích želví vajíčka mě dojal (teď to zní vtipně!:D).


Život sedmnáctileté Veroniky 'Ronnie' Millerové je najednou vzhůru nohama, když se její rodiče rozvedou a její otec se odstěhuje z New Yorku do města Tybee Island ve státě Georgia. O tři roky později si se svými rodiči stále nerozumí a zlobí se na ně, zvláštně na svého otce, dokud se její matka nerozhodne, že by bylo v nejlepším zájmu všech zúčastněných, aby strávila léto v Tybee Island se svým otcem. Její otec je bývalý koncertní pianista a učitel a žije tichý život v pobřežním městě. Je plně ponořen do tvorby uměleckého díla, které se stane hlavní ozdobou místního kostela. Nezapomenutelný příběh o lásce v jejích nesčetných podobách - první láska, láska mezi rodiči a dětmi - který ukazuje, jak jen to román Nicholase Sparkse umí, mnoho způsobů, jak hluboce procítěné vztahy mohou naše srdce zlomit a zase je uzdravit. (oficiální text distributora)

Hl. role: Miley Cyrus
Ost. role: Bobby Coleman, Greg Kinnear, Kelly Preston, Nick Searcy, Kate Vernon, Rhoda Griffins, Liam Hemsworth
Hodnocení od M!chelle: 1

Trailer
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Sčítání! :P

Já :D.

Comments

1 Lady McFly | Web | 17. august 2011 at 16:56 | React

Jak vidím Miley pořád pokračuje =).
Jinak film jsem taky skoukla a nemálo mě dostal! ŮŮ, jak já jsem na konci bulela =(( =D. Nicméně hezká podívaná, hezká recenze =).

2 Maddie♥ --* Your Affs | Web | 19. august 2011 at 19:05 | React

Ten film miluju♥

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement