September 2011

Baf! lek! Dobrý dén!:D

27. september 2011 at 15:03 | M!chelle

Zdravím prckové_~
Jakpak se máte? Jen rychle podávám nejdůležitější info - mám se dobře, škola mi leze na hrb a zítra je volno♥ a pro změnu jsem bet notebooku, takže jsem teď u mé milované sestřičky:). Zítra už aůe noťas budu mít zpět takže dodělám menu - my love - a pak ně přidám.

Dneska ve škole nic moc:D. Akorát jsem psala zcela nepřipravená z němčiny a mám 2! (děkuju holky:)). No co by jste čekali, češtiny, matika - posraná:D. A blaa bla blaaa!:D člověk by se z toho zbláznil!

Ah♥♥Písnička luxusní!:). A pro ty pozornější návštavníky - když se vám bude chtít najdete tu i facebook na mě. Takže už se mě neptejte - KDO HLEDÁ NEJDE!:)

DObrrý dééén♥

Pink&Black

26. september 2011 at 14:33 | Michelle |  Inspiration
Pink&Black

Pink&Black by michellecooper

mám pro vás, cukrouše, připraveno daloko víc setů! Dost jsem se do toho za tu dobu co jsem tu nebyla pustila ;). Chalte, krituzujte♥

Sliby chyby.

25. september 2011 at 15:03 | M!chelle |  Info
Bože! Jak já se nesnáším :/!. Naslibovala jsem si a hlavně Vám, jak to bude s blogem skvělý, jak udělám novej design... no to možná dopadne ;D. Nie. JDE O TO, ŽE JSEM HROZNÁ! Píšu jak vám se přidám fashion, tipy, nápady a bla bla bla..:(. Mrzí mě to ;).

PRO AFFS!


Ruším vás ;). Neobíhám, vy neobíháte, akorát vám zabírám místo pro jiné, lepší :). Děkuji vám moc


FAMILYCO se týče Family, tam chodit budu + Lady McFly a Lucy Blondinette - Vás 2 jsem si zamilovala a budete zde jako V.I.P blogs;). Více vám zatím neřeknu. Začínám mít konečně plány s blogem a myslím si, že jakmile začnou dny dy nebude co dělat a bude venku zima :) tak se budu ozývat pravidelněS láskou

I'm so crazy ;)

25. september 2011 at 14:56 | M!chelle |  Moje fotky
Tak jedna nejnovější fotka:).

[O8.O9.2O11] Zdal a síru!:D (Zdar a sílu ;D)

8. september 2011 at 8:40 | M!chelle |  Deníček

Nazdárek čtenáři:).
Ikdyž nevím jestli čtenáři je to správné označení:D. Moc toho tady ke čtení není. Důvodem je, že nemám nápad co přidávat. S Lady Demz jsme si chtěli udělat blog o celebritách... tam by bylo jasné co přidávat! Jenže se mi do toho nakonec stejně nějak nechtělo. Dala jsem si teda menší neohlášenou pauzu. Ani nevím jestli to mě a mému blogu prospělo nebo ne. Škola už začala. Jsem v 9. a hned v úterý nás už zkoušela učitelka z chemie. Zmatiky máme psát, každou chvíli nás strašej s přihláškama a se SCIO testama :(. No neřeším:D. Proč píšu? Protože jsem nemocná. No naštěstí jsem to chytla hned ze začátku roku takže o nic moc nepřijdu:D. Mám něco s dutinama.Tak jsem se rozhodla, že když mám konečně čas sem něco přidat. A mám docela dost nápadů )to bude těma "drogama" :D).


To víte. Všichníi jsou ve škole a jedinej kdo by na facebooku byl je snad jen můj táta :D (neřešte :D). Akorát, že ty všechny články asi přednastavím, abych je nepřidala všechny na ráz :D. Pak bych neměla co přidávat ;D. Další věc je design ;). Plánuju nový a hlavně jednoduchý. Nemám to sice ještě přesně domyšlený, ale to přijde. Doufám:D.
1O.O9.2O11 - to bude 5 měsíců co tenhle blog mám! V srpnu prošel blog velkou proměnou. Smazala jsem dosavadní články a nahradila je jinými:). Celkově se toho změnilo dost. Možná i tím, že jsem se změnila já:D, ale o tom až 1O.O9:). Na co se můžete těšit? Kromě nového designu na: články, soutěž, mojí grafiku, screenshooty ze simsu a na moje oblečení:).

Ticho. Ležím teď v posteli s notebookem na klíně a nachvíli jsem se pozastavila... slyším jenom kapky deště jak bubnují do parapetu.. potom tento zvuk přeruší můj hladový žaludek silným a hlubokým zakručením a já se začnu tlemit :D:D.

Takže jsem dostala znamení od pana žaludka, že se mám jít okamžitě najíst :D. Pokusim se tedy vstát ;)). Mějte se děcka :):**


Set:)))

3. september 2011 at 19:39 | M!chelle |  Inspiration
Untitled #5

Untitled #5 by michellecooper

Tak se ozývám a přidávám nový set ;). Strávila jsem nad tím dost dlouhou dobu, ale jsem spokojená:).