November 2011

Blend 1

29. november 2011 at 17:15 | Michelle |  Blends

Blend 1Hrabala jsem se ve složkách v počítači a našla jsem tenhle blend, který jsem dělala, když jsem měla blog "boom-cherry" - už nefunguje. Původně to měl být free design, ale udělala jsem z toho blend ;). Přijde mi docela povedený.

[28.11.2O11]

28. november 2011 at 19:08 | Michelle |  Deníček

Zdravíčko!:)
Hádám, že moc lidí tenhle styl hudby zrovna neposlouchá, ale mě se líbí a kdo je adminka blogu? Já!:D čili.. kde začít?... asi na začátku co?:D.. já mám dneska skvělou náladu! Až na to, že jsem si ASI natrhla sval na noze :D páč se sotva hejbu. No to víte tělák + skok do výšky = úraz (aspoň v mým případě;)). Tyo, fakt mě štve jaká je venku tma! Člověk přijde domů ze školy chce jít ven a než se naděje je zase tma. No škola.. ta mi leze na hrb! Pořád přemýšlím kam bych měla jít.. na jakou střední. nejvíc by se mi líbilo na chemické v pardubicích:D - pokud tam někdo chodíte dejte vědět;) - zejtra máme ve škole nějaký prezentace (nůůůdáá)... abych pravdu řekla, nemám moc o čem psát, jo mohla bych vám sem sepsat všechno co se dělo v době, kdy jsem sem nechodila, ale k čemu by to bylo? Stejně si to nepamatuju - nó jó, tak mladá a má sklerózu :D.

A teď k blogu. Vážně, vážně moc moc moc moc moc moc se omlouvám všem, že jsem na blog doslova srala. Jo někdy jsem tu byla, ale spíš, že jsem se koukla na návštěvnost, na komentáře a to bylo všechno. Dost mě to i mrzí, protože jsem toho mohla tolik stihnout! Ale jak už jsem psala má múza přichází až se zimou. Áno blog je provozu, já jsem happy, vy budete moct poslouchat moje kecy a já budu zase happy xD. Jó, jsem cajk;) Melu sračky, ale mě to neva! Můj novej koníček :D:D:D:DD. Mletí sraček.... (Drr! něco pro tebe ;DDD).

Ach. Končím;). Zíroš nás čekají rubriky, menu a nábor AFFS!:PPP. Jo zapoměla jsem říct, že mám new dess ;).

With Love MICHELLE


Beyonce - Run The World

28. november 2011 at 6:45 | Michelle |  Music♫
Ze začátku se mi absolutně nelíbila, ale teď se jí nemůžu nabažit. Beyonce je prostě úžasná. Moc se mi líbí choerografie ve vidoeklipu;).

Návrat!;))

27. november 2011 at 20:40 | Michelle |  Info
(Emeli Sandé - Heaven)
Krasný podvečer, dopoledne, odpoledne, ráno, poledne, noc. Prostě krásný období dne, kdy čtete tentoo článek. Hlásí se Michelle, adminka tohoto blogu. Mám vám toho co říct, ale to nejpodstatnější je, že jsem tu a mám OBROVSKOU chuť blogovat! Přišel můj čas. Čas mé múzy a všeho co jde - ZIMA. Nejoblíbenější období v roce. A není to jen tím, že jsou Vánoce a že mám narozky. Miluju zimu každou buňkou těla. Ale o tom jindy ;).

Poslušně hlásím BIG COMEBACK!:). Mám nápady - jak na design, tak na články.
(mimochodem je hrozný jak jsou nějaký pubertální kluci nadržený!:D)

možná chcete vědět, co že jsem se tak najednou rozhodla vrátit.
Udělala jsem si blog o Miley a dneska mi došlo, proč jsem si ho vůbec udělala. Bylo to tak nějak z toho, že jsem si chtěla dokázat, že jsem OPRAVDU její fanoušek. Byla to blbost, ale já blbosti dělám a často a ráda ;). Tamten blog zruším a vracím se sem. Nechci zahodit pracně vypracovanou návštěvnost ani popularitu blogu. Nepatřím sice mezí TOP blogy na internetu, ale to mi nevadí;).

Smiřte se stim, že se vracím! Zítra design a články, články, články ;).

LIVE IN PEACE!

PNG hearts - Miley Cyrus

27. november 2011 at 20:07 | Michelle |  PNG
ááá konečně je umím!:)
Jsou začátečnické, ale myslím docela povedené;).
Celý článek;)!

Tyrkysové šaty + zebří vzor

27. november 2011 at 19:55 | Michelle |  Inspiration
Tyrkys:)

Tyrkys:) by michellecooper

áno, dlouho jsem na blog prděla, ale mám chuť se vrátit!:) mám udělaných mnoho setů z polyvore.com a budu je sem dávat ;). Tenhle se docela povedl.

Tvůj názor?


Nejoblíbenější knižní postava

27. november 2011 at 19:28 | Michelle |  Úvahy
No, konečně téma, na které můžu pořádně psát. Já osobně jsem totální fanatik do knížek. A nejvíce, jak je zřejné už s popisku, do FANTASY literatury. Na tenhle žánr jsem se vlastně dostala, když už jsem měla dočtené všechny různé dívčí romány. Nudila jsem se tak jsem si vzala Řecké báje a pověsti a jedním dechem jsem je přelouskala:). Náslodovaly všechny knížky Harryho Pottera, Řada nešťastných příhod, Ullysses Moore. aké jsem si přečetla knížku Ghost Girl, je to vlastně fantasy a dívčí román dohromady. Je to o dívce co se zadusí gumovým medvídkem a zemře a poté prožíve různá dobrodružství jako duch. Mohu jen a jen doporučit ;).

Zrovna čtu teralogii od Markuse Heitze o trpaslíkách. Zajímavá knížka, ze začátku mě moc nebavila ( jedna kniha má cca 500 stránek), ale teď od ní nemohu odtrhnout oči!
A teď k té postavě. Nemůžu říct, že bych měla jednu nejoblíbenější postavu, která by byla nade všema ostatníma. Ne. v aždé knížce se najde někdo, kdo je "mého srdce šampion". Např. v trilogii o abhorsenech, jsem měla velice ráda Sabriel a když jsem četla Eragona tak má oblíbená postava byla elfka Arya. V Harry Potterovi se mi hrozně líbí Střelenka Laskorádová. Nechci tu vypisovat každou knížku, kterou jsem v životě kdy přečetla. Bylo by to nadlouho.

V mém případě opravdu není jedna jediná oblíbená postava. Mám jich víc a každá mě okouzlila nečím jiným. Ať už vlastnostmi, povahou či tím jak řeší problémy. V každé knížce je někdo, kdo se někom bude líbit víc.

Miley Cyrus - tetování.

3. november 2011 at 16:02 | Michelle
Ahojda! jen na skok! Tenhle bllog už má podepsán rozsudek smrti.. ale než skončím využiji vás :P

Jde o to, že já jsem fanynka Miley Cyrus a chystám o ní blog. A chtěla bych tam sepsat jaká má miley tetování. Jenže... všude se píše něco jiného a něco je pravda a něco ne. Proto prosím každého kdo si toto přečte aby mi do komentářů řekl co je pravda a co ne :)

1. Breathe on me
- pod levým prsem
2. Love
- levé ucho
3.srdce
- pravý malíček
4. kříž
- pravý prsteníček
5. lapač snů
- pravá strana hrudníku
6. kotva
- právé zápěstí
7. peace
- pravý prostědníček
8. lebka
- kotník (nevím jaký)
9. karma
- pravý ukazováček
10. tetování za práva gayů
- pravý prostředníček

čili prosííííím nějakýho Mil blázínka jako jsem já a co něco o tom ví:) aby mi dal do komentářů vědět!:P

čím víc se vás o zve tím je větší pravděpodobnost že vám sem dám adresu blogu:P:P:P:P (jó vydírání:D, ale jen tlošičku:P:))

with Love Michelle