[28.11.2O11]

28. november 2011 at 19:08 | Michelle |  Deníček

Zdravíčko!:)
Hádám, že moc lidí tenhle styl hudby zrovna neposlouchá, ale mě se líbí a kdo je adminka blogu? Já!:D čili.. kde začít?... asi na začátku co?:D.. já mám dneska skvělou náladu! Až na to, že jsem si ASI natrhla sval na noze :D páč se sotva hejbu. No to víte tělák + skok do výšky = úraz (aspoň v mým případě;)). Tyo, fakt mě štve jaká je venku tma! Člověk přijde domů ze školy chce jít ven a než se naděje je zase tma. No škola.. ta mi leze na hrb! Pořád přemýšlím kam bych měla jít.. na jakou střední. nejvíc by se mi líbilo na chemické v pardubicích:D - pokud tam někdo chodíte dejte vědět;) - zejtra máme ve škole nějaký prezentace (nůůůdáá)... abych pravdu řekla, nemám moc o čem psát, jo mohla bych vám sem sepsat všechno co se dělo v době, kdy jsem sem nechodila, ale k čemu by to bylo? Stejně si to nepamatuju - nó jó, tak mladá a má sklerózu :D.

A teď k blogu. Vážně, vážně moc moc moc moc moc moc se omlouvám všem, že jsem na blog doslova srala. Jo někdy jsem tu byla, ale spíš, že jsem se koukla na návštěvnost, na komentáře a to bylo všechno. Dost mě to i mrzí, protože jsem toho mohla tolik stihnout! Ale jak už jsem psala má múza přichází až se zimou. Áno blog je provozu, já jsem happy, vy budete moct poslouchat moje kecy a já budu zase happy xD. Jó, jsem cajk;) Melu sračky, ale mě to neva! Můj novej koníček :D:D:D:DD. Mletí sraček.... (Drr! něco pro tebe ;DDD).

Ach. Končím;). Zíroš nás čekají rubriky, menu a nábor AFFS!:PPP. Jo zapoměla jsem říct, že mám new dess ;).

With Love MICHELLE

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 A-M-Ynka | Web | 1. december 2011 at 20:01 | React

Chceš na chemičku ? Drsný :D Já tam mířím taky, ale tedy na chemickou školu v praze no ... Ale i tak mi překvapuje, že jsem potkala takového člověka :D :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama